Testimonials

 

1998 r.
(…) Już po tym, jak stanąłem pewniej na nogi, skierowałem się do bliższej mi placówki – Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej na Skrze. Tu moją półroczną rehabilitację prowadził świetny terapeuta Przemek Nietubyć. Do dziś stosuję regularnie ćwiczenia z tej rehabilitacji sprzed kilkunastu lat.

 

Jerzy Kiełbik, http://www.albur.from.pl

 

 

Szczerze polecam usługi Przemka. Niejednokrotnie borykałem się z problemami z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa i jedyną osobą w Warszawie, która mi pomogła był właśnie Przemek. Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie obawiałem się, że przez ból nie będę mógł zagrać na 100% swoich możliwości w najważniejszym turnieju w moim życiu. Po kilku wizytach u Przemka wszystko wróciło do normy i mogłem kontynuować przygotowania. Naprawdę polecam wszystkim usługi Przemka,  który oprócz pełnego profesjonalizmu i znajomości anatomii człowieka jest po prostu sympatycznym facetem.

 

Adam Cwalina, reprezentant Polski w badmintonie, olimpijczyk z Londynu (2012 r.), wielokrotny medalista, uczestnik międzynarodowych turniejów singlowych i deblowych.

Comments are closed.

  • Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz, możesz je wyłączyć, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Więcej o cookies >